Murata Electronics North America DS306-55B222M500RL12N134
DS306-55B222M500RL12N134 picture photo
Mfg. Part Number
DS306-55B222M500RL12N134
Datasheet Download
DS306-55B222M500RL12N134.pdf
Availability of DS306-55B222M500RL12N134
QUANTITY
DS306-55B222M500RL12N134 Order Process
Ship out your order
Specifications of DS306-55B222M500RL12N134
Internal Part NumberEIS-DS306-55B222M500RL12N134
Delivery TimeIn stock, ship DS306-55B222M500RL12N134 today.
SeriesDS306-55B222M5
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-DS306-55B222M500RL12N134
MURATA Product CategoryMURATA Components
DS306-55B222M500RL12N134 Details Description
Related parts for DS306-55B222M500RL12N134
IC FLASH 1MBIT 120NS 48TSOP datasheet.pdf
CAP ALUM 390UF 20% 500V SNAP datasheet.pdf
SENSOR 100PSI M12-1.5 6G .5-4.5V datasheet.pdf
CAP TANT 2.2UF 35V 10% 1411 datasheet.pdf
IC TXRX RS485 FAULT PROT 8SOIC datasheet.pdf
RES 5.9 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 7.87 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 3.74K OHM 1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
IC INVERTER CTRL DC-AC 32-SSOP datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X15MM R-TAB datasheet.pdf
FUEL PROBE BRACKET datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 18POS PIN datasheet.pdf