Microchip Technology DSC400-3333Q0001KE2T
DSC400-3333Q0001KE2T picture photo
Mfg. Part Number
DSC400-3333Q0001KE2T
Datasheet Download
DSC400-3333Q0001KE2T.pdf
Availability of DSC400-3333Q0001KE2T
QUANTITY
DSC400-3333Q0001KE2T Order Process
Ship out your order
Specifications of DSC400-3333Q0001KE2T
Internal Part NumberEIS-DSC400-3333Q0001KE2T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
SeriesDSC400
Packaging*
TypeMEMS (Silicon)
Frequency - Output 125MHz, 50MHz, 125MHz, 150MHz
Frequency - Output 2100MHz, 156.25MHz
OutputLVDS
Voltage - Supply2.25 V ~ 3.6 V
Package / Case*
FunctionTri-State (Output Enable)
Frequency Stability±25ppm
Current - Supply (Max)-
Current - Supply (Disable) (Max)44mA
Operating Temperature-20°C ~ 70°C
Size / Dimension*
Height*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DSC400-3333Q0001KE2T
Related LinksDSC400-333, DSC400-3333Q0001KE2T Datasheet, Microchip Technology Distributor
DSC400-3333Q0001KE2T Details Description
Related parts for DSC400-3333Q0001KE2T
IC EEPROM 64KBIT 90NS 28TSOP datasheet.pdf
Connector Receptacle USB - mini B 2.0 5 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 1A MELF datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 8POS 5.08MM datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V datasheet.pdf
IC REG BUCK 0.75V 1A SYNC 6USMD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 79POS JAM NUT SCKT datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf
MNTR GND GRD 4.5 W/BZZR-SW 120VA datasheet.pdf
CARD MARKER HI TEMP datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 20A datasheet.pdf