Microchip Technology DSC400-4134Q0050KE1T
DSC400-4134Q0050KE1T picture photo
Mfg. Part Number
DSC400-4134Q0050KE1T
Datasheet Download
DSC400-4134Q0050KE1T.pdf
Availability of DSC400-4134Q0050KE1T
QUANTITY
DSC400-4134Q0050KE1T Order Process
Ship out your order
Specifications of DSC400-4134Q0050KE1T
Internal Part NumberEIS-DSC400-4134Q0050KE1T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
SeriesDSC400
PackagingTape & Reel (TR)
TypeMEMS (Silicon)
Frequency - Output 1-
Frequency - Output 2-
OutputHCSL, LVCMOS, LVDS
Voltage - Supply2.25 V ~ 3.6 V
Package / Case20-VFQFN Exposed Pad
FunctionTri-State (Output Enable)
Frequency Stability±50ppm
Current - Supply (Max)-
Current - Supply (Disable) (Max)44mA
Operating Temperature-20°C ~ 70°C
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.035" (0.90mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DSC400-4134Q0050KE1T
Related LinksDSC400-413, DSC400-4134Q0050KE1T Datasheet, Microchip Technology Distributor
DSC400-4134Q0050KE1T Details Description
Related parts for DSC400-4134Q0050KE1T
CONN HEADER .100 DUAL R/A 26POS datasheet.pdf
IC REG LDO 3V 0.8A 3DDPAK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .125 SQ WW datasheet.pdf
CONN HEADER 17POS R/A 2.2MM TIN datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 1A SOT223 datasheet.pdf
BOARD WEBENCH BUILD IT LM2586/88 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
CAP TANT 0.22UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
REFILL SPONGE datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 32POS CABLE PIN datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V datasheet.pdf