Murata Electronics North America DSS1NB32A102Q91A
DSS1NB32A102Q91A picture photo
Mfg. Part Number
DSS1NB32A102Q91A
Manufacturer
Product Category
EMI/RFI Filters (LC, RC Networks)
Brief Description
FILTER EMI 1000PF 10% 100VDC 6A
Datasheet Download
DSS1NB32A102Q91A.pdf
Availability of DSS1NB32A102Q91A
QUANTITY
DSS1NB32A102Q91A Order Process
Ship out your order
Specifications of DSS1NB32A102Q91A
Internal Part NumberEIS-DSS1NB32A102Q91A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,500
Category Filters
FamilyEMI/RFI Filters (LC, RC Networks)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DSS1NB32A102Q91A
Related LinksDSS1NB32, DSS1NB32A102Q91A Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
DSS1NB32A102Q91A Details Description
Related parts for DSS1NB32A102Q91A
OSC XO 8.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 16POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
THERMISTOR PTC 51V 2.2 OHM 130C datasheet.pdf
FUSE CERM 8A 500VAC 450VDC 5X20 datasheet.pdf
RES 81.6K OHM 1/10W .5% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.6V 2W DO204AL datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 80QFP datasheet.pdf
3.81MM EURO PLUG RA ME GRN 16CKT datasheet.pdf
SURGE PROTECTION DEVICE datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS JAM NUT PIN datasheet.pdf