Murata Electronics North America DSS1NB32A330Q91A
DSS1NB32A330Q91A picture photo
Mfg. Part Number
DSS1NB32A330Q91A
Manufacturer
Product Category
EMI/RFI Filters (LC, RC Networks)
Brief Description
FILTER EMI 33PF 10% 100VDC 6A RA
Datasheet Download
DSS1NB32A330Q91A.pdf
Availability of DSS1NB32A330Q91A
QUANTITY
DSS1NB32A330Q91A Order Process
Ship out your order
Specifications of DSS1NB32A330Q91A
Internal Part NumberEIS-DSS1NB32A330Q91A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,500
Category Filters
FamilyEMI/RFI Filters (LC, RC Networks)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DSS1NB32A330Q91A
Related LinksDSS1NB32, DSS1NB32A330Q91A Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
DSS1NB32A330Q91A Details Description
Related parts for DSS1NB32A330Q91A
IDC CABLE - MKR24K/MC24G/X datasheet.pdf
ROUND SPACER NYLON 15/16" datasheet.pdf
CONN JUNCT BOX 3POS 2D FREE HANG datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD datasheet.pdf
RES SMD 226 OHM 0.02% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES 357K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
MICRO-FIT FEM. CRP 26-30 30AU datasheet.pdf
TL5905A2 TERMINAL LOCATOR datasheet.pdf
LED T1 3/4 MGT 587NM YLW 28VDC datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X35MM R-TAB T766 datasheet.pdf
10MM LENS SEAL WASHER RTAINR datasheet.pdf