Murata Electronics North America DSS306-421Y5S471M100
DSS306-421Y5S471M100 picture photo
Mfg. Part Number
DSS306-421Y5S471M100
Datasheet Download
DSS306-421Y5S471M100.pdf
Availability of DSS306-421Y5S471M100
QUANTITY
DSS306-421Y5S471M100 Order Process
Ship out your order
Specifications of DSS306-421Y5S471M100
Internal Part NumberEIS-DSS306-421Y5S471M100
Delivery TimeIn stock, ship DSS306-421Y5S471M100 today.
SeriesDSS306-421Y5
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-DSS306-421Y5S471M100
MURATA Product CategoryMURATA Components
DSS306-421Y5S471M100 Details Description
Related parts for DSS306-421Y5S471M100
CAP CER 2200PF 630V X7R 1206 datasheet.pdf
IC UNIV SHIFT/STOR REG 20-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .156 WW datasheet.pdf
CONN HEADR 62POS .100" DUAL ROW datasheet.pdf
IC SMART RESET 6UDFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 100W datasheet.pdf
FRONT PROTECT COVER FOR SF4A datasheet.pdf
CONN HDR 14POS 2MM SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120POS .100" datasheet.pdf
CONN TERM BLK HINGED CVR 27POS datasheet.pdf