Murata Electronics North America DSS306-55B471M100MRL26N134
DSS306-55B471M100MRL26N134 picture photo
Mfg. Part Number
DSS306-55B471M100MRL26N134
Datasheet Download
DSS306-55B471M100MRL26N134.pdf
Availability of DSS306-55B471M100MRL26N134
QUANTITY
DSS306-55B471M100MRL26N134 Order Process
Ship out your order
Specifications of DSS306-55B471M100MRL26N134
Internal Part NumberEIS-DSS306-55B471M100MRL26N134
Delivery TimeIn stock, ship DSS306-55B471M100MRL26N134 today.
SeriesDSS306-55B471M1
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-DSS306-55B471M100MRL26N134
MURATA Product CategoryMURATA Components
DSS306-55B471M100MRL26N134 Details Description
Related parts for DSS306-55B471M100MRL26N134
IC REG BUFFER 28-BIT 160TFBGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .156 EYELET datasheet.pdf
RES CHAS MNT 221 OHM 1% 10W datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 3A 125V datasheet.pdf
DIODE ZENER 7.5V 200MW 1005 datasheet.pdf
CONN HOOD TOP ENTRY SZE6 PG21 datasheet.pdf
IC AMP PA PWR CONTROL 8-UMAX datasheet.pdf
RES SMD 3.16K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
TERM RING INS 22-18AWG datasheet.pdf
CAP CER 1.7PF 100V NP0 0402 datasheet.pdf