Murata Electronics North America DSS306431B221M100
DSS306431B221M100 picture photo
Mfg. Part Number
DSS306431B221M100
Datasheet Download
DSS306431B221M100.pdf
Availability of DSS306431B221M100
QUANTITY
DSS306431B221M100 Order Process
Ship out your order
Specifications of DSS306431B221M100
Internal Part NumberEIS-DSS306431B221M100
Delivery TimeIn stock, ship DSS306431B221M100 today.
SeriesDSS306431B
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-DSS306431B221M100
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksDSS30643, DSS306431B221M100 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
DSS306431B221M100 Details Description
Related parts for DSS306431B221M100
CONN HEADER RT/A .100 40POS 30AU datasheet.pdf
BOARD EVALUATION FOR HRF-SW1030 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 90MHZ 8DFN datasheet.pdf
CAP ALUM 270UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 20% 35V AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 3.6A 47 MOHM SMD datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
CONN RCPT datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 5V +/-15V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100POS .100" datasheet.pdf