Murata Electronics North America DSS6NC52A220T51B
DSS6NC52A220T51B picture photo
Mfg. Part Number
DSS6NC52A220T51B
Brief Description
FILTER EMI 22PF RADIAL
Datasheet Download
DSS6NC52A220T51B.pdf
Availability of DSS6NC52A220T51B
QUANTITY
DSS6NC52A220T51B Order Process
Ship out your order
Specifications of DSS6NC52A220T51B
Internal Part NumberEIS-DSS6NC52A220T51B
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package250
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DSS6NC52A220T51B
Related LinksDSS6NC52, DSS6NC52A220T51B Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
DSS6NC52A220T51B Details Description
Related parts for DSS6NC52A220T51B
INLET RING F/RH50M IMPELLER SER datasheet.pdf
CABLE 4COND 18AWG GRY SHLD 1000' datasheet.pdf
CONTACT BLOCK 110V ALT SPST datasheet.pdf
IC DECODR/DVR LCD 4DIGIT 40-DIP datasheet.pdf
CAP CER 39PF 1.5KV NP0 1812 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 20LSSOP datasheet.pdf
CABLE JUMPER 1MM .127M 25POS datasheet.pdf
RES 107 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE PIN datasheet.pdf