Murata Electronics North America DSS6NC52A330T51B
DSS6NC52A330T51B picture photo
Mfg. Part Number
DSS6NC52A330T51B
Brief Description
FILTER EMI 33PF RADIAL
Datasheet Download
DSS6NC52A330T51B.pdf
Availability of DSS6NC52A330T51B
QUANTITY
DSS6NC52A330T51B Order Process
Ship out your order
Specifications of DSS6NC52A330T51B
Internal Part NumberEIS-DSS6NC52A330T51B
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package250
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DSS6NC52A330T51B
Related LinksDSS6NC52, DSS6NC52A330T51B Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
DSS6NC52A330T51B Details Description
Related parts for DSS6NC52A330T51B
IDC CABLE - HKR64H/AE64G/HPL64H datasheet.pdf
RES SMD 160 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
HEAT SINK 40MM X 40MM X 12.5MM datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 6POS STRGHT PINS datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD datasheet.pdf
CBL 33POS 0.5MM JMPR TYPE A 2" datasheet.pdf
CONN BNC PLUG STR 50 OHM CRIMP datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CONN HDR 34POS 0.100 SMD TIN datasheet.pdf
FIXED IND 1.8UH 260MA 720 MOHM datasheet.pdf