Murata Electronics North America DSS6NC52A470U31A
DSS6NC52A470U31A picture photo
Mfg. Part Number
DSS6NC52A470U31A
Manufacturer
Product Category
EMI/RFI Filters (LC, RC Networks)
Brief Description
FILTER EMI 47PF RADIAL
Datasheet Download
DSS6NC52A470U31A.pdf
Availability of DSS6NC52A470U31A
QUANTITY
DSS6NC52A470U31A Order Process
Ship out your order
Specifications of DSS6NC52A470U31A
Internal Part NumberEIS-DSS6NC52A470U31A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category Filters
FamilyEMI/RFI Filters (LC, RC Networks)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DSS6NC52A470U31A
Related LinksDSS6NC52, DSS6NC52A470U31A Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
DSS6NC52A470U31A Details Description
Related parts for DSS6NC52A470U31A
IC REG LDO 12V 0.1A TO92-3 datasheet.pdf
IC SRAM 16KBIT 20NS 52PLCC datasheet.pdf
RES SMD 27 OHM 5% 5W 5329 datasheet.pdf
CAP CER 3.7PF 50V R2H 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 75W datasheet.pdf
S2C-SMT 3.50/12/180LF 1.5SN BK datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X35MM R-TAB T766 datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X25MM XCUT datasheet.pdf
CONN RCPT 22POS JAM NUT PIN datasheet.pdf