Murata Electronics North America DSS6NC52A471T51B
DSS6NC52A471T51B picture photo
Mfg. Part Number
DSS6NC52A471T51B
Brief Description
FILTER EMI 470PF RADIAL
Datasheet Download
DSS6NC52A471T51B.pdf
Availability of DSS6NC52A471T51B
QUANTITY
DSS6NC52A471T51B Order Process
Ship out your order
Specifications of DSS6NC52A471T51B
Internal Part NumberEIS-DSS6NC52A471T51B
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package250
Category Filters
FamilyEMI/RFI Filters (LC, RC Networks)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DSS6NC52A471T51B
Related LinksDSS6NC52, DSS6NC52A471T51B Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
DSS6NC52A471T51B Details Description
Related parts for DSS6NC52A471T51B
IC CONTROLLER NV BW/RST 16-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 232K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
AC DRIVE, 575VAC 2HP 2.7A NEMA datasheet.pdf
KIT JUMPSTART TTL-SRL ADAPTER datasheet.pdf
RES 2.2 OHM 50W 1% TO220 datasheet.pdf
SL-MRL21MCC (METAL) 3N/C+1N/O QD datasheet.pdf
RES 191 OHM .4W .01% RADIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 19POS INLINE PIN datasheet.pdf
CAP FILM 68NF 5% 100VDC AXIAL datasheet.pdf