Murata Electronics North America DSS6NE52A222Q93A
DSS6NE52A222Q93A picture photo
Mfg. Part Number
DSS6NE52A222Q93A
Brief Description
FILTER EMI 2200PF RADIAL
Datasheet Download
DSS6NE52A222Q93A.pdf
Availability of DSS6NE52A222Q93A
QUANTITY
DSS6NE52A222Q93A Order Process
Ship out your order
Specifications of DSS6NE52A222Q93A
Internal Part NumberEIS-DSS6NE52A222Q93A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category Filters
FamilyEMI/RFI Filters (LC, RC Networks)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DSS6NE52A222Q93A
Related LinksDSS6NE52, DSS6NE52A222Q93A Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
DSS6NE52A222Q93A Details Description
Related parts for DSS6NE52A222Q93A
BATTERY LITHIUM 6V 2CR5 datasheet.pdf
CONN RECEPT 50POS 3MM SMD .5MM datasheet.pdf
Connector Quick Connect Tab 10-11 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
RES 47.5 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V datasheet.pdf
IC CLOCK GENERATOR datasheet.pdf
IC ADC 24BIT STEREP AUDIO 32QFN datasheet.pdf
CONN HDR 40POS DUAL SMD GOLD datasheet.pdf