Murata Electronics North America DST310-92B271M100ATL6N134
DST310-92B271M100ATL6N134 picture photo
Mfg. Part Number
DST310-92B271M100ATL6N134
Datasheet Download
DST310-92B271M100ATL6N134.pdf
Availability of DST310-92B271M100ATL6N134
QUANTITY
DST310-92B271M100ATL6N134 Order Process
Ship out your order
Specifications of DST310-92B271M100ATL6N134
Internal Part NumberEIS-DST310-92B271M100ATL6N134
Delivery TimeIn stock, ship DST310-92B271M100ATL6N134 today.
SeriesDST310-92B271M1
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-DST310-92B271M100ATL6N134
MURATA Product CategoryMURATA Components
DST310-92B271M100ATL6N134 Details Description
Related parts for DST310-92B271M100ATL6N134
NUT DRIVER HEX SOCKET 6MM 5.0" datasheet.pdf
RES SMD 2.55KOHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CAP TANT 3.3UF 3V 10% 0603 datasheet.pdf
RES SMD 0.2 OHM 1% 5W 4527 datasheet.pdf
INDICATOR NEON GREEN PANEL MNT datasheet.pdf
CAP ALUM 200UF 350V SCREW datasheet.pdf
Connector Socket 20 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
LUG COPPER 1 HOLE datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X10MM XCUT T412 datasheet.pdf
HDM SMPR090F155OG datasheet.pdf
OSC XO 100.000MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf