Murata Electronics North America DST310-93D223S50ATL12-134
DST310-93D223S50ATL12-134 picture photo
Mfg. Part Number
DST310-93D223S50ATL12-134
Datasheet Download
DST310-93D223S50ATL12-134.pdf
Availability of DST310-93D223S50ATL12-134
QUANTITY
DST310-93D223S50ATL12-134 Order Process
Ship out your order
Specifications of DST310-93D223S50ATL12-134
Internal Part NumberEIS-DST310-93D223S50ATL12-134
Delivery TimeIn stock, ship DST310-93D223S50ATL12-134 today.
SeriesDST310-93D223S5
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-DST310-93D223S50ATL12-134
MURATA Product CategoryMURATA Components
DST310-93D223S50ATL12-134 Details Description
Related parts for DST310-93D223S50ATL12-134
INSERT STRIPS PERF 25-SECTION datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.5VA 28V datasheet.pdf
CONN RING TONG 20AWG #1/4 PIDG datasheet.pdf
MOSFET N-CH 500V 3A IPAK datasheet.pdf
RES 1.89M OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 30POS 2.54MM T/H GOLD datasheet.pdf
CAP TANT 680UF 4V 10% 2917 datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 16.3A 9 MOHM TH datasheet.pdf
ROUTER WIRELESS DUAL CDMA datasheet.pdf
4R VER HDR PF 0GP datasheet.pdf
OSC XO 12.000MHZ HCMOS TTL SMD datasheet.pdf