Amphenol Aerospace Operations TVPS00RF-15-19SB
TVPS00RF-15-19SB picture photo
Mfg. Part Number
TVPS00RF-15-19SB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 19C 19#20 SKT RECP
Datasheet Download
TVPS00RF-15-19SB.pdf
Availability of TVPS00RF-15-19SB
QUANTITY
TVPS00RF-15-19SB Order Process
Ship out your order
Specifications of TVPS00RF-15-19SB
Internal Part NumberEIS-TVPS00RF-15-19SB
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVPS00RF-15-19SB
Related LinksTVPS00RF, TVPS00RF-15-19SB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVPS00RF-15-19SB Details Description
Related parts for TVPS00RF-15-19SB
IDC CABLE - MSC34K/MC34M/MCE34K datasheet.pdf
LIGHT PIPE SINGLE ELEMENT datasheet.pdf
23P MTA100 CONN ASSY WHT datasheet.pdf
IC EEPROM 64KBIT 10MHZ 8UDFN datasheet.pdf
CONN IDC 3POS 2.54MM 26AWG GOLD datasheet.pdf
RES 30.9K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS SO16 datasheet.pdf
ADAPTER M/F BNC/SMA 8GHZ datasheet.pdf
CAP FILM 0.082UF 5% 850VDC AXIAL datasheet.pdf
6600UF 15V 25.7X79.8 85C AXI datasheet.pdf