TDK-Lambda Americas, Inc. DTM200PW480C
DTM200PW480C picture photo
Mfg. Part Number
DTM200PW480C
Manufacturer
Product Category
AC DC Desktop, Wall Adapters
Brief Description
AC-DC MED ADPT 48V 4.166A 200W
Datasheet Download
DTM200PW480C.pdf
Availability of DTM200PW480C
QUANTITY
DTM200PW480C Order Process
Ship out your order
Specifications of DTM200PW480C
Internal Part NumberEIS-DTM200PW480C
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Power Supplies - External/Internal (Off-Board)
FamilyAC DC Desktop, Wall Adapters
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DTM200PW480C
Related LinksDTM200, DTM200PW480C Datasheet, TDK-Lambda Americas, Inc. Distributor
DTM200PW480C Details Description
Related parts for DTM200PW480C
SWITCH MINI SPDT 16A PIN PLUNGER datasheet.pdf
FIXED IND 5.6NH 600MA 100 MOHM datasheet.pdf
SHIELD KIT,2 MODULE,G-SERIES datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
CABLE USB A MALE-A FEMALE 3M datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 6.3V X5R 0402 datasheet.pdf
CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 33NH 900MA 120 MOHM datasheet.pdf
DIODE ZENER 68V 225MW SOT23-3 datasheet.pdf