TE Connectivity Deutsch Connectors DTS26Z25-19AN
DTS26Z25-19AN picture photo
Mfg. Part Number
DTS26Z25-19AN
Brief Description
CONN PLUG 19POS STRGHT
Datasheet Download
DTS26Z25-19AN.pdf
Availability of DTS26Z25-19AN
QUANTITY
DTS26Z25-19AN Order Process
Ship out your order
Specifications of DTS26Z25-19AN
Internal Part NumberEIS-DTS26Z25-19AN
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DTS26Z25-19AN
Related LinksDTS26Z, DTS26Z25-19AN Datasheet, TE Connectivity Deutsch Connectors Distributor
DTS26Z25-19AN Details Description
Related parts for DTS26Z25-19AN
RES 82K OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf