Xilinx DX-DI-10-100-TEMAC
DX-DI-10-100-TEMAC picture photo
Mfg. Part Number
DX-DI-10-100-TEMAC
Manufacturer
Product Category
Software, Services
Brief Description
LICENSE SOFTWARE UPGRADE
Datasheet Download
DX-DI-10-100-TEMAC.pdf
Availability of DX-DI-10-100-TEMAC
QUANTITY
DX-DI-10-100-TEMAC Order Process
Ship out your order
Specifications of DX-DI-10-100-TEMAC
Internal Part NumberEIS-DX-DI-10-100-TEMAC
Lead Free Status / RoHS StatusNot applicable / Not applicable
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Design ResourcesDevelopment Tool Selector
Featured ProductSolutions for XILINX FPGAS
Standard Package1
Category Programmers, Development Systems
FamilySoftware, Services
SeriesLogiCORE™
TypeLicense
Applications-
Edition-
License Length-
License - User Details-
Operating System-
For Use With/Related Products-
Media Delivery Type-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DX-DI-10-100-TEMAC
Related LinksDX-DI-10-, DX-DI-10-100-TEMAC Datasheet, Xilinx Distributor
DX-DI-10-100-TEMAC Details Description
Related parts for DX-DI-10-100-TEMAC
BACKSHELL DIE CAST DESIGN KIT datasheet.pdf
CONN SPLICE 14-18AWG THRU datasheet.pdf
IC FPGA 176 I/O 208CQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
RES 0.374 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 2.2UF 20% 100V AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 22NH 400MA 350 MOHM datasheet.pdf
AMP DUOPLUG POW CONN .6POS W.PCB datasheet.pdf
LOWER CLAMP BACK STOP datasheet.pdf
CRYSTAL 32.000 MHZ 10PF SMT datasheet.pdf