Hirose Electric Co Ltd DX30A-36P(57)
DX30A-36P(57) picture photo
Mfg. Part Number
DX30A-36P(57)
Brief Description
IDC CONN 36POS PLUG
Datasheet Download
DX30A-36P(57).pdf
Availability of DX30A-36P(57)
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
DX30A-36P(57) Order Process
Ship out your order
Specifications of DX30A-36P(57)
Internal Part NumberEIS-DX30A-36P(57)
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DX30A-36P(57)
Related LinksDX30A-, DX30A-36P(57) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
DX30A-36P(57) Details Description
Related parts for DX30A-36P(57)
CONN IC DIP SOCKET 32POS TIN datasheet.pdf
IC CTRL NV W/BATT MON 5V 20TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 2.1K OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN HEADER 8POS R/A 30GOLD SMD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 100V 40A TO-220AB datasheet.pdf
CAP TANT 0.1UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
CONN STRAIN RELIEF 6POS BLACK datasheet.pdf
WR-MPC4 MINI POWER WR-NECTOR datasheet.pdf
HEAVYCON datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
CRYSTAL 25.000 MHZ SERIES SMT datasheet.pdf
SP CAP, HX SERIES, 10VDC, 68UF datasheet.pdf