Hirose Electric Co Ltd DX30M-14-CV(11)
DX30M-14-CV(11) picture photo
Mfg. Part Number
DX30M-14-CV(11)
Manufacturer
Product Category
D-Sub, D-Shaped Connectors - Backshells, Hoods
Brief Description
BACKSHELL PLASTIC 14 POS BEIGE
Datasheet Download
DX30M-14-CV(11).pdf
Availability of DX30M-14-CV(11)
QUANTITY
DX30M-14-CV(11) Order Process
Ship out your order
Specifications of DX30M-14-CV(11)
Internal Part NumberEIS-DX30M-14-CV(11)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub, D-Shaped Connectors - Backshells, Hoods
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DX30M-14-CV(11)
Related LinksDX30M-1, DX30M-14-CV(11) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
DX30M-14-CV(11) Details Description
Related parts for DX30M-14-CV(11)
MARKER TERM 8X5MM WHT 10/STRIP datasheet.pdf
RES SMD 43K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 25V 9.7A D2PAK datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 24SSOP datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 5.3V SC-82AB datasheet.pdf
CAP PUSHBUTTON ROUND RED datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 32.11MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CONN HEADER 8POS UNSHD VERT T/H datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf