Hirose Electric Co Ltd DX31A-36P(50)
DX31A-36P(50) picture photo
Mfg. Part Number
DX31A-36P(50)
Brief Description
CONN PLUG IDC 36POS
Datasheet Download
DX31A-36P(50).pdf
Availability of DX31A-36P(50)
QUANTITY
DX31A-36P(50) Order Process
Ship out your order
Specifications of DX31A-36P(50)
Internal Part NumberEIS-DX31A-36P(50)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DX31A-36P(50)
Related LinksDX31A-, DX31A-36P(50) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
DX31A-36P(50) Details Description
Related parts for DX31A-36P(50)
CONN BACKSHELL W/CLAMP SZ 18 datasheet.pdf
IC MOSFET DRIVER SGL HS 9A 8SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 300W datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 9POS STR 3.81MM datasheet.pdf
CONN HEADER .100" SNGL STR 10POS datasheet.pdf
RES SMD 261K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf