Hirose Electric Co Ltd DX33AM-68S-LNA(50)
DX33AM-68S-LNA(50) picture photo
Mfg. Part Number
DX33AM-68S-LNA(50)
Brief Description
CONN RECPEPT 68POS
Datasheet Download
DX33AM-68S-LNA(50).pdf
Availability of DX33AM-68S-LNA(50)
QUANTITY
DX33AM-68S-LNA(50) Order Process
Ship out your order
Specifications of DX33AM-68S-LNA(50)
Internal Part NumberEIS-DX33AM-68S-LNA(50)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DX33AM-68S-LNA(50)
Related LinksDX33AM-68, DX33AM-68S-LNA(50) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
DX33AM-68S-LNA(50) Details Description
Related parts for DX33AM-68S-LNA(50)
BOX ALUM UNPAINTED 3.94"LX1.97"W datasheet.pdf
CABLE GLAND W/GUARD PG 11 PLAST datasheet.pdf
IC GATE XOR 4CH 2-INP 14-DIP datasheet.pdf
IC SUPERVISOR MPU SOT23-6 datasheet.pdf
CONN RCPT 61POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
IC GATE DVR 4A DUAL HS 8SOIC datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES CHAS MNT 158 OHM 1% 10W datasheet.pdf
CUT & POLISH WHEEL 8X2X3" 7A FIN datasheet.pdf
OSC PROG 5NS 20PPM 2X2.5MM datasheet.pdf
SPST TOGGLE SWITCH datasheet.pdf
LED ARRAY 6MM 2700K 80CRI 440LM datasheet.pdf