United Chemi-Con E81D101VSN222MA40T
E81D101VSN222MA40T picture photo
Mfg. Part Number
E81D101VSN222MA40T
Manufacturer
Product Category
Aluminum Capacitors
Brief Description
CAP ALUM 2200UF 100V RADIAL
Datasheet Download
E81D101VSN222MA40T.pdf
Availability of E81D101VSN222MA40T
QUANTITY
E81D101VSN222MA40T Order Process
Ship out your order
Specifications of E81D101VSN222MA40T
Internal Part NumberEIS-E81D101VSN222MA40T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series81D
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)E81D101VSN222MA40T
Related LinksE81D101VS, E81D101VSN222MA40T Datasheet, United Chemi-Con Distributor
E81D101VSN222MA40T Details Description
Related parts for E81D101VSN222MA40T
IC DAC 12BIT QUAD 3V 20-DIP datasheet.pdf
TVS DIODE 33VWM 59VC DO218AB datasheet.pdf
RES SMD 22.6KOHM 0.01% 0.4W 1206 datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
BOARD DEV LATTICEMICO32/DSP datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
Connector Socket 58 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
FFC 1 TYPE A 21 CKTS LGT 152 datasheet.pdf
HEADER datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM XCUT T412 datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL datasheet.pdf