United Chemi-Con E81D400VNN472MQ35T
E81D400VNN472MQ35T picture photo
Mfg. Part Number
E81D400VNN472MQ35T
Brief Description
CAP ALUM 4700UF 40V RADIAL
Datasheet Download
E81D400VNN472MQ35T.pdf
Availability of E81D400VNN472MQ35T
QUANTITY
E81D400VNN472MQ35T Order Process
Ship out your order
Specifications of E81D400VNN472MQ35T
Internal Part NumberEIS-E81D400VNN472MQ35T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)E81D400VNN472MQ35T
Related LinksE81D400VN, E81D400VNN472MQ35T Datasheet, United Chemi-Con Distributor
E81D400VNN472MQ35T Details Description
Related parts for E81D400VNN472MQ35T
CONN HDR 8POS A/PIN STR DUAL PCB datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS .100 POLAR 15AU datasheet.pdf
IC ADC 8BIT 8CH W/MUX&REF 28SOIC datasheet.pdf
CONV DC/DC 7.5W 18-36VIN 05VOUT datasheet.pdf
POT 50K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 95.3K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 100POS 1.27MM T/H R/A datasheet.pdf