United Chemi-Con E81D401VSN102MA80W
E81D401VSN102MA80W picture photo
Mfg. Part Number
E81D401VSN102MA80W
Brief Description
CAP ALUM 1000UF 400V RADIAL
Datasheet Download
E81D401VSN102MA80W.pdf
Availability of E81D401VSN102MA80W
QUANTITY
E81D401VSN102MA80W Order Process
Ship out your order
Specifications of E81D401VSN102MA80W
Internal Part NumberEIS-E81D401VSN102MA80W
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)E81D401VSN102MA80W
Related LinksE81D401VS, E81D401VSN102MA80W Datasheet, United Chemi-Con Distributor
E81D401VSN102MA80W Details Description
Related parts for E81D401VSN102MA80W
RES SMD 0.068 OHM 5% 1/4W 0805 datasheet.pdf
CONN HEADER 10PS VERT SHORT GOLD datasheet.pdf
SLEEVE DISS PURE-TOUCH 6OZ datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 25V X7R 0402 datasheet.pdf
IC PWR VOLT MON WD TIMER 8SOP datasheet.pdf
CONN RCPT BTB 40POS DL R/A SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
0625 PIN-LINE HDR SCRW MACH CONT datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS PNL MNT PIN datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 26 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf