United Chemi-Con E81D401VSN471MA40T
E81D401VSN471MA40T picture photo
Mfg. Part Number
E81D401VSN471MA40T
Brief Description
CAP ALUM 470UF 400V RADIAL
Datasheet Download
E81D401VSN471MA40T.pdf
Availability of E81D401VSN471MA40T
QUANTITY
E81D401VSN471MA40T Order Process
Ship out your order
Specifications of E81D401VSN471MA40T
Internal Part NumberEIS-E81D401VSN471MA40T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)E81D401VSN471MA40T
Related LinksE81D401VS, E81D401VSN471MA40T Datasheet, United Chemi-Con Distributor
E81D401VSN471MA40T Details Description
Related parts for E81D401VSN471MA40T
CONN TERM BLK FIXED BRIDGE datasheet.pdf
QUICKIE*II HEADER datasheet.pdf
FILTER EMI 2700 PF C TYPE datasheet.pdf
CONN RCPT VERT 14POS W/GUIDES datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CAP TANT 220UF 16V 20% 2824 datasheet.pdf
IC FLASH 1GBIT 108MHZ LBGA datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.9V 300MW SOT23 datasheet.pdf