United Chemi-Con E82D161VNT822MU80T
E82D161VNT822MU80T picture photo
Mfg. Part Number
E82D161VNT822MU80T
Brief Description
CAP ALUM 8200UF 160V RADIAL
Datasheet Download
E82D161VNT822MU80T.pdf
Availability of E82D161VNT822MU80T
QUANTITY
E82D161VNT822MU80T Order Process
Ship out your order
Specifications of E82D161VNT822MU80T
Internal Part NumberEIS-E82D161VNT822MU80T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package49
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)E82D161VNT822MU80T
Related LinksE82D161VN, E82D161VNT822MU80T Datasheet, United Chemi-Con Distributor
E82D161VNT822MU80T Details Description
Related parts for E82D161VNT822MU80T
DIODE ARRAY GP 80V 100MA SMINI5 datasheet.pdf
FIXED IND 6.2NH 600MA 250 MOHM datasheet.pdf
CONN BASE SIDE ENTRY SZ8 M32 datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS FEM IN-LINE #20 datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 1.5A 8-EMSOP datasheet.pdf
IC DGTL MEDIA PROCESSOR 515FCBGA datasheet.pdf
RES 325K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
HEX STANDOFF M3 BRASS 25MM datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 4PDT 6A 125V datasheet.pdf
CAP CER 27PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf