United Chemi-Con E82D421VND152MB90T
E82D421VND152MB90T picture photo
Mfg. Part Number
E82D421VND152MB90T
Brief Description
CAP ALUM 1500UF 420V RADIAL
Datasheet Download
E82D421VND152MB90T.pdf
Availability of E82D421VND152MB90T
QUANTITY
E82D421VND152MB90T Order Process
Ship out your order
Specifications of E82D421VND152MB90T
Internal Part NumberEIS-E82D421VND152MB90T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package64
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)E82D421VND152MB90T
Related LinksE82D421VN, E82D421VND152MB90T Datasheet, United Chemi-Con Distributor
E82D421VND152MB90T Details Description
Related parts for E82D421VND152MB90T
CONN TERM BLK ZTR 2.5/SI datasheet.pdf
IC DRVR VID 2CH W/FILTERS 8SOIC datasheet.pdf
Connector Receptacle 35 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
RES SMD 12K OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 10V X7R 0603 datasheet.pdf
SWITCH SPDT 1A 30VDC C-ROL PLNGR datasheet.pdf
CONN HDR W/PG/SLT 44POS datasheet.pdf
RES 2.15M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
13+13 WAY M HORIZ BM SMT W/5MM datasheet.pdf
CAP 4F -20% +80% 4.2V T/H datasheet.pdf
FIXED IND 8.2UH 1.6A 90 MOHM SMD datasheet.pdf