ON Semiconductor ECLPSBD28
ECLPSBD28 picture photo
Mfg. Part Number
ECLPSBD28
Manufacturer
Product Category
Evaluation and Demonstration Boards and Kits
Brief Description
BOARD EVALUATION BBG ECL 28-SOIC
Datasheet Download
ECLPSBD28.pdf
Availability of ECLPSBD28
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
ECLPSBD28 Order Process
Ship out your order
Specifications of ECLPSBD28
Internal Part NumberEIS-ECLPSBD28
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)3 (168 Hours)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Design ResourcesDevelopment Tool Selector
Standard Package1
Category Programmers, Development Systems
FamilyEvaluation and Demonstration Boards and Kits
Series-
Main PurposeBare Evaluation Board
EmbeddedNo
Utilized IC / Part-
Primary Attributes-
Secondary Attributes-
Supplied ContentsBoard
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ECLPSBD28
Related LinksECLP, ECLPSBD28 Datasheet, ON Semiconductor Distributor
ECLPSBD28 Details Description
Related parts for ECLPSBD28
IDC CABLE - MKC60K/MC60F/MPK60K datasheet.pdf
CAP CER 8200PF 16V X7R 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS .156 EXTEND datasheet.pdf
MOD PWR ENTRY INLET FILTERED 2A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
CONN RCPT 16POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
CONN HDR 2POS 7.50MM PCB SLDR datasheet.pdf
CONN FFC BOTTOM 19POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
MOSFET N-CH 350V 0.135A SOT89-3 datasheet.pdf
RING TONGUE I.S. datasheet.pdf
OSC TCXO 19.2MHZ LVCMOS SMD datasheet.pdf