TechNexion EDMANTP150A138045D2450BK
EDMANTP150A138045D2450BK picture photo
Mfg. Part Number
EDMANTP150A138045D2450BK
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
KIT EDM ANTENNA U.FL TO SMA
Datasheet Download
EDMANTP150A138045D2450BK.pdf
Availability of EDMANTP150A138045D2450BK
QUANTITY
EDMANTP150A138045D2450BK Order Process
Ship out your order
Specifications of EDMANTP150A138045D2450BK
Internal Part NumberEIS-EDMANTP150A138045D2450BK
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package36
Category Embedded Computers
FamilyAccessories
Series-
Accessory TypeKit
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)EDMANTP150A138045D2450BK
Related LinksEDMANTP150A1, EDMANTP150A138045D2450BK Datasheet, TechNexion Distributor
EDMANTP150A138045D2450BK Details Description
Related parts for EDMANTP150A138045D2450BK
CER RESONATOR 2.0 MHZ datasheet.pdf
LED BLUE CLEAR 3MM ROUND T/H datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 7POS STR 3.5MM datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG QUAD 32QFN datasheet.pdf
SENSOR 200PSI 1/4-18 NPT 1-5V datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 3.3VIN 05VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 25W datasheet.pdf
RES 62.6K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO 320MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
BOX BRKR S STEEL 11.75" X 30.12" datasheet.pdf