Easy Braid Co. EK80CH010
EK80CH010 picture photo
Mfg. Part Number
EK80CH010
Manufacturer
Product Category
Soldering, Desoldering, Rework Tips, Nozzles
Brief Description
CHISEL 30DEG 1.0MM
Datasheet Download
EK80CH010.pdf
Availability of EK80CH010
QUANTITY
EK80CH010 Order Process
Ship out your order
Specifications of EK80CH010
Internal Part NumberEIS-EK80CH010
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Video FileEasy Braid EB2000S Soldering Station
RoHS InformationRoHS Cert of Compliance
Standard Package1
Category Soldering, Desoldering, Rework Products
FamilySoldering, Desoldering, Rework Tips, Nozzles
SeriesEK
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)EK80CH010
Related LinksEK80, EK80CH010 Datasheet, Easy Braid Co. Distributor
EK80CH010 Details Description
Related parts for EK80CH010
IC OPAMP VFB 70MHZ 8SO datasheet.pdf
RES SMD 255 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP THIN FILM 1.6PF 50V 0805 datasheet.pdf
RES SMD 383 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
MOD THYRISTOR/DIO 1200V TO-240AA datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.9V 1W DO41 datasheet.pdf
FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
DSUB GEHAEUSE 37-POL NICKEL datasheet.pdf
CONN PLUG 39POS INLINE SKT RA datasheet.pdf
RDG 4 PIECE REPLACEMENT KIT datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 79POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
CONN HDR 0.5MM 20POS SMD datasheet.pdf