Easy Braid Co. EK80CH015
EK80CH015 picture photo
Mfg. Part Number
EK80CH015
Brief Description
CHISEL 30DEG 1.50MM
Datasheet Download
EK80CH015.pdf
Availability of EK80CH015
QUANTITY
EK80CH015 Order Process
Ship out your order
Specifications of EK80CH015
Internal Part NumberEIS-EK80CH015
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Video FileEasy Braid EB2000S Soldering Station
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)EK80CH015
Related LinksEK80, EK80CH015 Datasheet, Easy Braid Co. Distributor
EK80CH015 Details Description
Related parts for EK80CH015
CARD EDGE 50POS DL .100X.200 BLK datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 15POS 3.81MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 200W datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
CONN PLUG FEMALE 30POS PCB datasheet.pdf
FIXED IND 3.9UH 505MA 1.2 OHM TH datasheet.pdf