FFF EL04150100J0G
EL04150100J0G picture photo
Mfg. Part Number
EL04150100J0G
Brief Description
350 TB SOC CLO WF RA THR
Datasheet Download
EL04150100J0G.pdf
Availability of EL04150100J0G
QUANTITY
EL04150100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of EL04150100J0G
Internal Part NumberEIS-EL04150100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,100
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series-
Packaging-
Type-
Number of Positions-
Positions Per Level-
Number of Levels-
Pitch-
Header Orientation-
Plug Wire Entry-
Termination Style-
Mounting Type-
Current - IEC-
Voltage - IEC-
Current - UL-
Voltage - UL-
Wire Gauge or Range - AWG-
Wire Gauge or Range - mm²-
Color-
Operating Temperature-
Contact Mating Finish-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)EL04150100J0G
Related LinksEL0415, EL04150100J0G Datasheet, FFF Distributor
EL04150100J0G Details Description
Related parts for EL04150100J0G
FUSE GLASS 8A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
IC SW TRILITHIC 115MOHM PDSO28 datasheet.pdf
IC BERT ENHANCED 44-PLCC datasheet.pdf
RES SMD 619 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC SEQUENCE/SUPERVISOR 6UDFN datasheet.pdf
CAP CER 3.7PF 100V T2H 0805 datasheet.pdf
KK 100 HDR POL BWR RTAN 12POS datasheet.pdf
RES SMD 2.49K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
BRONZE SERV POST CONN #6 STR-#3 datasheet.pdf
LED BLUE/RED CLEAR 4SMD datasheet.pdf
CAP FILM 68NF 5% 1600VDC RAD datasheet.pdf
CMOS 80 MHz, Triple 10-Bit Video DACs IC datasheet.pdf