Bivar, Inc. ELM32305BC3YGCA
ELM32305BC3YGCA picture photo
Mfg. Part Number
ELM32305BC3YGCA
Manufacturer
Product Category
LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs
Brief Description
LED ASSY 0.230" 5MM Y/G WHT DIFF
Datasheet Download
ELM32305BC3YGCA.pdf
Availability of ELM32305BC3YGCA
QUANTITY
ELM32305BC3YGCA Order Process
Ship out your order
Specifications of ELM32305BC3YGCA
Internal Part NumberEIS-ELM32305BC3YGCA
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Optoelectronics
FamilyLEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ELM32305BC3YGCA
Related LinksELM3230, ELM32305BC3YGCA Datasheet, Bivar, Inc. Distributor
ELM32305BC3YGCA Details Description
Related parts for ELM32305BC3YGCA
COVER TERM D 4 KS 4 POLY BEIGE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
MEMORY CARD STANDARD SD 4GB datasheet.pdf
CAP TRIMMER 8.5-40PF 100V SMD datasheet.pdf
FIXED IND 220UH 380MA 1.8 OHM datasheet.pdf
IMPACT BP 3X10 LW SN datasheet.pdf
CONN INLINE RCPT 6SKT SLD CUP datasheet.pdf
FIXED IND 18UH 1.5A 85 MOHM SMD datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 16QFN datasheet.pdf
RES 500 OHM 0.6W 0.02% RADIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf