Panasonic Electronic Components ERJ-1TYJ434U
ERJ-1TYJ434U picture photo
Mfg. Part Number
ERJ-1TYJ434U
Brief Description
RES SMD 430K OHM 5% 1W 2512
Datasheet Download
ERJ-1TYJ434U.pdf
Availability of ERJ-1TYJ434U
QUANTITY
ERJ-1TYJ434U Order Process
Ship out your order
Specifications of ERJ-1TYJ434U
Internal Part NumberEIS-ERJ-1TYJ434U
Lead Free Status / RoHS StatusRequest inventory verification / Request inventory verification
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)430k
Tolerance±5%
Power (Watts)1W
CompositionThick Film
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case2512 (6432 Metric)
Supplier Device Package2512
Size / Dimension0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Height0.028" (0.70mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ERJ-1TYJ434U
Related LinksERJ-1T, ERJ-1TYJ434U Datasheet, Panasonic Electronic Components Distributor
ERJ-1TYJ434U Details Description
Related parts for ERJ-1TYJ434U
RES SMD 45.3K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
Connector Receptacle 48 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf
CAP CER 2.7PF 50V U2J 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
RES 120 OHM 2% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
RES 118 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
LED GRN DIFF 1.8MM ROUND T/H datasheet.pdf
STEP-DIMMING MODULE - 33/66 datasheet.pdf
CONN FPC TOP 31POS 0.30MM R/A datasheet.pdf
RES 620 OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf