FFF EZ04515200J0G
EZ04515200J0G picture photo
Mfg. Part Number
EZ04515200J0G
Brief Description
508 TB PLUGGABLE PLUG WF
Datasheet Download
EZ04515200J0G.pdf
Availability of EZ04515200J0G
QUANTITY
EZ04515200J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of EZ04515200J0G
Internal Part NumberEIS-EZ04515200J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
TypePlug, Female Sockets
Number of Positions4
Positions Per Level4
Number of Levels1
Pitch0.200" (5.08mm)
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
Contact Mating FinishTin
FeaturesMating Flange, Retention Latches (Non-Wire Side)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)EZ04515200J0G
Related LinksEZ0451, EZ04515200J0G Datasheet, FFF Distributor
EZ04515200J0G Details Description
Related parts for EZ04515200J0G
SENSOR 75PSI 1.2-20UNF-2A 4.5V datasheet.pdf
IC SWIT CV/CC HV 8SOIC datasheet.pdf
TVS DIODE 100VWM 179VC P600 datasheet.pdf
RES 150 OHM 5W 5% RADIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 10000UF 20% 25V SNAP datasheet.pdf
CABLE FFC 1MM TYPE 2 16P 200MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 150W datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28QFNS datasheet.pdf
CONN PLUG 17POS STRAIGHT PINS datasheet.pdf