Honeywell Sensing and Productivity Solutions F10088387
F10088387 picture photo
Mfg. Part Number
F10088387
Manufacturer
Product Category
Position Sensors - Angle, Linear Position Measuring
Brief Description
POS TRANS-XDCR MEL 300 DEG
Datasheet Download
F10088387.pdf
Availability of F10088387
QUANTITY
F10088387 Order Process
Ship out your order
Specifications of F10088387
Internal Part NumberEIS-F10088387
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Sensors, Transducers
FamilyPosition Sensors - Angle, Linear Position Measuring
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)F10088387
Related LinksF100, F10088387 Datasheet, Honeywell Sensing and Productivity Solutions Distributor
F10088387 Details Description
Related parts for F10088387
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 15W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 820PF 100V C0G 0603 datasheet.pdf
DIODE MODULE 600V 400A DO200AA datasheet.pdf
OSC PROG 3.3V CML LOW 25PPM datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 13POS 5.08MM datasheet.pdf
C/A, 50/125LDD, ST/ST,1M1 datasheet.pdf
CAP CER 100PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
VARISTOR 420V 1.2KA DISC 7MM datasheet.pdf
CAP CER 6PF 400VAC NP0 RADIAL datasheet.pdf