Omron Automation & Safety F150-LTC50
F150-LTC50 picture photo
Mfg. Part Number
F150-LTC50
Manufacturer
Product Category
Machine Vision - Lighting
Brief Description
RING LIGHT FOR SLC50 CAMERA
Datasheet Download
F150-LTC50.pdf
Availability of F150-LTC50
QUANTITY
F150-LTC50 Order Process
Ship out your order
Specifications of F150-LTC50
Internal Part NumberEIS-F150-LTC50
Category Industrial Controls, Meters
FamilyMachine Vision - Lighting
SeriesF150
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)F150-LTC50
Related LinksF150-, F150-LTC50 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
F150-LTC50 Details Description
Related parts for F150-LTC50
CONN HEADER 12POS 2MM R/A GOLD datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 6A 250V datasheet.pdf
CONN RCPT 128POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
TVS DIODE 12.8VWM 21.2VC DO204AC datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V datasheet.pdf
CAP CER 3300PF 50V X7R 1206 datasheet.pdf
CONN HDR 64POS 2.54MM T/H TIN datasheet.pdf
FRNT PNL 6U 8HP TYP 2 EXTRCT HDL datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X36.83X22.86MM FP datasheet.pdf
CAP CER 56PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
CRYSTAL 52.000 MHZ 12PF SMT datasheet.pdf