Vishay/BCcomponents F339MX232231JCI2B0
F339MX232231JCI2B0 picture photo
Mfg. Part Number
F339MX232231JCI2B0
Brief Description
CAP FILM 0.022UF 5% 310VAC AXIAL
Datasheet Download
F339MX232231JCI2B0.pdf
Availability of F339MX232231JCI2B0
QUANTITY
F339MX232231JCI2B0 Order Process
Ship out your order
Specifications of F339MX232231JCI2B0
Internal Part NumberEIS-F339MX232231JCI2B0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Mfg Application NotesAC Film Caps Connect w/Mains Appl Note
Standard Package1,250
Packaging*
Capacitance0.022µF
Tolerance±5%
ESR (Equivalent Series Resistance)-
Operating Temperature-55°C ~ 110°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)F339MX232231JCI2B0
Related LinksF339MX232, F339MX232231JCI2B0 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
F339MX232231JCI2B0 Details Description
Related parts for F339MX232231JCI2B0
TRANS PNP 80V 1A SOT223 datasheet.pdf
OPTOISO 3.75KV PUSH PULL 8DIP datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 200MS SOT23-5 datasheet.pdf
RES SMD 75K OHM 1% 1/2W MELF datasheet.pdf
RES 18.7K OHM 1/4W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
MODULE DDR2 DRAM 1G 240-RDIMM datasheet.pdf
RES 1.42K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
POT 500K OHM 2W CARBON LOG datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
RES SMD 12.1K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 16SOIC datasheet.pdf
FUSE GLASS 4A 250VAC datasheet.pdf