Vishay/BCcomponents F339MX252231KIP2T0
F339MX252231KIP2T0 picture photo
Mfg. Part Number
F339MX252231KIP2T0
Brief Description
CAP FILM 2.2UF 10% 310VAC AXIAL
Datasheet Download
F339MX252231KIP2T0.pdf
Availability of F339MX252231KIP2T0
QUANTITY
F339MX252231KIP2T0 Order Process
Ship out your order
Specifications of F339MX252231KIP2T0
Internal Part NumberEIS-F339MX252231KIP2T0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Mfg Application NotesAC Film Caps Connect w/Mains Appl Note
Standard Package110
Packaging*
Capacitance2.2µF
Tolerance±10%
ESR (Equivalent Series Resistance)-
Operating Temperature-55°C ~ 110°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)F339MX252231KIP2T0
Related LinksF339MX252, F339MX252231KIP2T0 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
F339MX252231KIP2T0 Details Description
Related parts for F339MX252231KIP2T0
TERM BLOCK PLUG 17POS STR 5.08MM datasheet.pdf
EVALUATION BOARD FOR EL7534 datasheet.pdf
RES SMD 8.87K OHM 0.1% 1/2W 2512 datasheet.pdf
BOARD DAUGHTER FOR LM3S828 KIT datasheet.pdf
MCU ARM 32BIT 64K FLASH 64LQFP datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 67.3MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W datasheet.pdf
HONEYWELL ZEPHYR AIRFLOW SENSOR datasheet.pdf
6 FAN TRAY 13.4" DEEP 230V datasheet.pdf
RJ45 RA SHIELDED WITH LED datasheet.pdf
CAP TANT POLY 100UF 25V AXIAL datasheet.pdf