Vishay/BCcomponents F339X122248MDM2B0
F339X122248MDM2B0 picture photo
Mfg. Part Number
F339X122248MDM2B0
Brief Description
CAP FILM 0.0022UF 20% 480VAC AXI
Datasheet Download
F339X122248MDM2B0.pdf
Availability of F339X122248MDM2B0
QUANTITY
F339X122248MDM2B0 Order Process
Ship out your order
Specifications of F339X122248MDM2B0
Internal Part NumberEIS-F339X122248MDM2B0
Soldering Guidelines Appl Note
Standard Package1,000
Category Capacitors
FamilyFilm Capacitors
SeriesF339X1 330VAC
Packaging*
Capacitance2200pF
Tolerance±20%
ESR (Equivalent Series Resistance)-
Operating Temperature-55°C ~ 110°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)F339X122248MDM2B0
Related LinksF339X122, F339X122248MDM2B0 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
F339X122248MDM2B0 Details Description
Related parts for F339X122248MDM2B0
IC REG MULT CONFIG INV ADJ TO220 datasheet.pdf
IC MCU EPROM/ROM 33MH IND 44TQFP datasheet.pdf
CAP CER 1PF 500V 1111 datasheet.pdf
MOD THYRISTOR DUAL 1800V TO240AA datasheet.pdf
IC 8BIT SHIFT REGISTER 16-TSSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
LED HOLDER RA 3MM 2LD NYL BK datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 8POS R/A 7.62MM datasheet.pdf
FILTER EMI 22PF 100V RADIAL datasheet.pdf
IC CURRENT MONITOR 1.5% 8MSOP datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf