Omron Automation & Safety F3SJ-A2120P30
F3SJ-A2120P30 picture photo
Mfg. Part Number
F3SJ-A2120P30
Brief Description
F3SJ-A2120P30
Datasheet Download
F3SJ-A2120P30.pdf
Availability of F3SJ-A2120P30
QUANTITY
F3SJ-A2120P30 Order Process
Ship out your order
Specifications of F3SJ-A2120P30
Internal Part NumberEIS-F3SJ-A2120P30
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)F3SJ-A2120P30
Related LinksF3SJ-A, F3SJ-A2120P30 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
F3SJ-A2120P30 Details Description
Related parts for F3SJ-A2120P30
CONN HEADER 64POS .100" DL GOLD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 50V 30A SOT263B-01 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 4V 20% 1411 datasheet.pdf
CAP FILM 0.012UF 10% 630VDC RAD datasheet.pdf
FIXED IND 2.6NH 440MA 350 MOHM datasheet.pdf
CAP CER 0.50PF 50V P2H 0402 datasheet.pdf
IC SW HIGH SIDE 24V DUAL 23PQFN datasheet.pdf