Omron Automation & Safety F3SJ-B1665P25
F3SJ-B1665P25 picture photo
Mfg. Part Number
F3SJ-B1665P25
Manufacturer
Product Category
Optical Sensors - Photoelectric, Industrial
Brief Description
F3SJ-B1665P25
Datasheet Download
F3SJ-B1665P25.pdf
Availability of F3SJ-B1665P25
QUANTITY
F3SJ-B1665P25 Order Process
Ship out your order
Specifications of F3SJ-B1665P25
Internal Part NumberEIS-F3SJ-B1665P25
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Sensors, Transducers
FamilyOptical Sensors - Photoelectric, Industrial
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)F3SJ-B1665P25
Related LinksF3SJ-B, F3SJ-B1665P25 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
F3SJ-B1665P25 Details Description
Related parts for F3SJ-B1665P25
WIDE RIBBON CABLE FOR 4162125 datasheet.pdf
HEAT SINK 32.5 X 32.5 X 24.5MM datasheet.pdf
IC STEREO ADC 16BIT LP 24VQFN datasheet.pdf
Connector Quick Connect Tab 10-12 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp 1=100 datasheet.pdf
RES 53.6 OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
MANUAL RESET THERMOSTAT datasheet.pdf
CABLE CONN 4POLE datasheet.pdf
OSC PROG 0.7NS 20PPM 2.5X3.2MM datasheet.pdf
RES 2.5K OHM 11W 5% AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 18V 1W DO204AL datasheet.pdf