Honeywell Sensing and Productivity Solutions F54050019
F54050019 picture photo
Mfg. Part Number
F54050019
Manufacturer
Product Category
Position Sensors - Angle, Linear Position Measuring
Brief Description
POS TRANS-XDCR MEL 50 MM
Datasheet Download
F54050019.pdf
Availability of F54050019
QUANTITY
F54050019 Order Process
Ship out your order
Specifications of F54050019
Internal Part NumberEIS-F54050019
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Sensors, Transducers
FamilyPosition Sensors - Angle, Linear Position Measuring
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)F54050019
Related LinksF540, F54050019 Datasheet, Honeywell Sensing and Productivity Solutions Distributor
F54050019 Details Description
Related parts for F54050019
MOSFET N-CH 60V 11A DPAK datasheet.pdf
IC 3.3V HEX INV SCHM TRIG 14SOIC datasheet.pdf
RES SMD 3.4K OHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 50V X7R 2-DIP datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 50MS SNT-4A datasheet.pdf
IC BUFF/DVR DL NON-INV SOT23-6 datasheet.pdf
FIXED IND 220UH 200MA 3.2 OHM datasheet.pdf
SENSOR 100PSIA 1/4 NPT W/TEMP datasheet.pdf
SENSOR 1500PSIS 1/4 NPT W/TEMP datasheet.pdf
DIODE ZENER 18V 500MW DO213AA datasheet.pdf