Mechatronics Fan Group F8025H12B-FHR-CC
F8025H12B-FHR-CC picture photo
Mfg. Part Number
F8025H12B-FHR-CC
Brief Description
FAN AXIAL 80X25MM CC 12VDC
Datasheet Download
F8025H12B-FHR-CC.pdf
Availability of F8025H12B-FHR-CC
QUANTITY
F8025H12B-FHR-CC Order Process
Ship out your order
Specifications of F8025H12B-FHR-CC
Internal Part NumberEIS-F8025H12B-FHR-CC
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)F8025H12B-FHR-CC
Related LinksF8025H12, F8025H12B-FHR-CC Datasheet, Mechatronics Fan Group Distributor
F8025H12B-FHR-CC Details Description
Related parts for F8025H12B-FHR-CC
RES 100 OHM 35W 5% TO220 datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.1A SOT23-5 datasheet.pdf
IC SELECTOR/MUX QD 2-1 16-SOIC datasheet.pdf
IC MUX/DEMUX TRIPLE 2X1 16SOIC datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SP3T 8A 12V datasheet.pdf
CONN MOD PLUG 6P4C UNSHIELDED datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
RES 1.96K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 673 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN ADAPT datasheet.pdf
FIXED IND 47UH 600MA 620 MOHM datasheet.pdf