Mechatronics Fan Group F8025X12B-FHR-CC-GB
F8025X12B-FHR-CC-GB picture photo
Mfg. Part Number
F8025X12B-FHR-CC-GB
Brief Description
FAN AXIAL 80X25MM ECC 12VDC
Datasheet Download
F8025X12B-FHR-CC-GB.pdf
Availability of F8025X12B-FHR-CC-GB
QUANTITY
F8025X12B-FHR-CC-GB Order Process
Ship out your order
Specifications of F8025X12B-FHR-CC-GB
Internal Part NumberEIS-F8025X12B-FHR-CC-GB
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)F8025X12B-FHR-CC-GB
Related LinksF8025X12B, F8025X12B-FHR-CC-GB Datasheet, Mechatronics Fan Group Distributor
F8025X12B-FHR-CC-GB Details Description
Related parts for F8025X12B-FHR-CC-GB
HOOK-UP STRND 24AWG GREEN 100' datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 16V Y5V 0603 datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD datasheet.pdf
CONN SHROUD 10POS DL .100 LATCH datasheet.pdf
FIXED IND 2UH 10A 6 MOHM SMD datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 125MA 48V datasheet.pdf
CAP FILM 40UF 5% 900VDC RADIAL datasheet.pdf
RES 10K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 20 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
DIODE ZENER 28V 500MW SOD123 datasheet.pdf
CAP FILM 3.9UF 5% 250VDC AXIAL datasheet.pdf