Mechatronics Fan Group F8025X12B2-FHR
F8025X12B2-FHR picture photo
Mfg. Part Number
F8025X12B2-FHR
Brief Description
FAN AXIAL 80X25MM LCKD RTR 12VDC
Datasheet Download
F8025X12B2-FHR.pdf
Availability of F8025X12B2-FHR
QUANTITY
F8025X12B2-FHR Order Process
Ship out your order
Specifications of F8025X12B2-FHR
Internal Part NumberEIS-F8025X12B2-FHR
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)F8025X12B2-FHR
Related LinksF8025X1, F8025X12B2-FHR Datasheet, Mechatronics Fan Group Distributor
F8025X12B2-FHR Details Description
Related parts for F8025X12B2-FHR
CONN PC PIN CIRC 0.025DIA TIN datasheet.pdf
RES SMD 2.37K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SENSOR 2000PSIS 1.2 UNF 4-20 MA datasheet.pdf
IC PWR MGMT 6CH W/4 LDO 32VQFN datasheet.pdf
CONN HDR BRKWAY DL RA 10POS .100 datasheet.pdf
CONN HSG 260POS ZIF RCPT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 10W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 150W datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL datasheet.pdf
Connector Receptacle 14 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf