Mechatronics Fan Group F8025X12B2-FHR
F8025X12B2-FHR picture photo
Mfg. Part Number
F8025X12B2-FHR
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 80X25MM LCKD RTR 12VDC
Datasheet Download
F8025X12B2-FHR.pdf
Availability of F8025X12B2-FHR
QUANTITY
F8025X12B2-FHR Order Process
Ship out your order
Specifications of F8025X12B2-FHR
Internal Part NumberEIS-F8025X12B2-FHR
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)F8025X12B2-FHR
Related LinksF8025X1, F8025X12B2-FHR Datasheet, Mechatronics Fan Group Distributor
F8025X12B2-FHR Details Description
Related parts for F8025X12B2-FHR
IC DRIVER VID TRPL FLTR 20TSSOP datasheet.pdf
TERM BLOCK PCB 5.08MM 48POS OR datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 44POS .100 DBL STR PCB datasheet.pdf
SWITCH DIP 8POS PIANO SMD 24V datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 13POS PIN datasheet.pdf
EXL UNITIZED WHEEL 8" 2S FIN datasheet.pdf
CONN HEADER 34POS DUAL .100 STR datasheet.pdf
CAP CER 33UF 10V JB 1206 datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 10A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
DIODE ZENER 33V 500MW DO35 datasheet.pdf