Epson FA-128 32.0000MD30W-AC0
FA-128 32.0000MD30W-AC0 picture photo
Mfg. Part Number
FA-128 32.0000MD30W-AC0
Manufacturer
Product Category
Crystals
Brief Description
CRYSTAL 32.00 MHZ 9.0PF SMD
Datasheet Download
FA-128 32.0000MD30W-AC0.pdf
Availability of FA-128 32.0000MD30W-AC0
QUANTITY
FA-128 32.0000MD30W-AC0 Order Process
Ship out your order
Specifications of FA-128 32.0000MD30W-AC0
Internal Part NumberEIS-FA-128 32.0000MD30W-AC0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Category Crystals and Oscillators
FamilyCrystals
SeriesFA-128
PackagingTape & Reel (TR)
TypeMHz Crystal
Frequency32MHz
Frequency Stability±30ppm
Frequency Tolerance±30ppm
Load Capacitance9pF
ESR (Equivalent Series Resistance)60 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-30°C ~ 80°C
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height0.020" (0.50mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FA-128 32.0000MD30W-AC0
Related LinksFA-128 32.0, FA-128 32.0000MD30W-AC0 Datasheet, Epson Distributor
FA-128 32.0000MD30W-AC0 Details Description
Related parts for FA-128 32.0000MD30W-AC0
RES SMD 470 OHM 0.5% 1/8W 1206 datasheet.pdf
TVS DIODE 94VWM 152VC DO201AE datasheet.pdf
RES SMD 365 OHM 0.05% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .156 EYELET datasheet.pdf
CONN RCPT 32POS WALL MNT PIN datasheet.pdf
REPLENISHMENT DECAL-ARROW SYMBOL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 549 OHM 1% 10W datasheet.pdf
BOBBIN COIL FORMER E 42X21X15 datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .156" datasheet.pdf